Kniha návštěv

V případě spokojenosti prosím o doporučení Vašim přátelům a známým :-)

Napište číslo 100 slovem
Honza napsal
Dnes nevšední zážitek, bylo to úžasný...masáže zde nelze jinak, než doporučit!!
Honza napsal
Dne 7.4.22 jsem byl u Jany na erotické masáži. Byla to fantastická masáž s povznášejícím zážitkem. Masáž zahrnuje plnou péči Jany po celou dobu masáže. Je prováděna horkým olejem a pro mě to byl nepopsatelný zážitek, který budu chtít zopakovat.
Lenka napsal
Bylo to krásné, děkuji za vcítění.
Pavel napsal
Dnes 14.1. poprvé a musím jen a jen doporučit. Pro mě to byl dárek k narozeninám a byl ten nejlepší. Janička úžasná moc děkuji a určitě se vrátím ?
Pavel napsal
Dnes poprvé u Jany na zkrácené tantra masáži. Masáž procítěná s prvky nuru. Za mě zatím nejlepší masáž tohoto druhu co jsem měl. Až budu mít cestu, tak zopáknu :-).
Petr J. napsal
Detaily nemá cenu popisovat, kdo chce, ať vyzkouší sám, můžu jedině doporučit. Tantra masáž je skvěle uvolňující, parádní relax! Masérka Jana je milá, přátelská, vtipná, krásná!
Jarda napsal
Jana milá, skvělá masáž a úžasný relax. Rád se budu vracet a mohu jen a jen doporučit.
Bárt napsal
15.6.21 Recenze nekecaly :-) - Jana je úžasná a ví přesně co dělá. Tantru jsem vyzkoušel poprvé a v jejím podání se mi myslím opravdu otevřely nové dimenze. Určitě se vrátím. Děkuji Jano
Ladislav napsal
A po par dnech , opět u Janičky a naprosto úžasné , tentokrát na tantra masáži a nemám slov … když masáž tak jen zde .
Ladislav napsal
Dnes jsem zažil neskutečný zážitek , havajskou masáž od Janičky , už teď se těším na příští masáž , 100% doporučuji .
Tereza napsal
Dneska sem byla u Paní Janičky na havajské masáži celého těla a odcházím naprosto spokojená a znovuzrozená
Jirka napsal
Poctivá havajská masáž, můžu jen doporučit, záda mám znovuzrozené.
Ksrel napsal
Sympatické prostředi a masérka Jana, skvělá domluva a ještě skvelejsi Havajska masáž pod rukama Jany. Doporučuji všem. Určitě jsme se neviděli naposledy.
Michal napsal
Po chvilce obav a zvědavosti úžasný zážitek se vším všudy. Janička ví, co dělá nebere to, jako rutinu, je milá, všechno vysvětlí, ví, jak na člověka. Určitě to nebylo naposledy. A ještě jednou děkuju
26.9.19 Radek napsal
Chtel bych moc podekovat Jane za perfektni Tanntrickou masaz. Pro me uzasny premierovy zazitek, skvely dvouhodinovy relax (pro me :-) ) s perfektnim celkovym prozitkem. Janu mohu jen doporucit, muj pocit je, ze to nema jen jako praci, ale vidi v tom i sve poslani. Jeste jednou diky, fakt perfektni. Opet prijdu.
Daniel napsal
Moc se mi masář líbila! Všem doporučuji :-)
Petr napsal
Byl jsem poprvé na tantrické masáži a bylo to super.Krásně jsem se uvolnil a vypnul na 2.hoďky.Masérka Jana je perfektní profesionálka.Určitě budu opakovat...
Market napsal
Absolvovala sem čokoládovou masáž a byla to naprostá bomba. Úžasný zážitek, můžu vřele doporučit. Janička je moc šikovná a vždy od ní odcházím jako vyměněná :-)
Milan/Liberec napsal
Tantrická masáž. Těžko se to popisuje, to se musí prožít. Skvělá masérka, perfektní relax. Mohu jen doporučit.
2.1.2019 Miloš napsal
Byl jsem na celotělové havajské masáži a mohu všem vřele doporučit. Je vidět, že masérka Jana je profesionál na svém místě. Ještě jednou děkuji za super zážitek.
Stránka: 123

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat