Kniha návštěv

V případě spokojenosti prosím o doporučení Vašim přátelům a známým :-)

Napište číslo 100 slovem
Tereza napsal
Dneska sem byla u Paní Janičky na havajské masáži celého těla a odcházím naprosto spokojená a znovuzrozená
Jirka napsal
Poctivá havajská masáž, můžu jen doporučit, záda mám znovuzrozené.
Ksrel napsal
Sympatické prostředi a masérka Jana, skvělá domluva a ještě skvelejsi Havajska masáž pod rukama Jany. Doporučuji všem. Určitě jsme se neviděli naposledy.
Michal napsal
Po chvilce obav a zvědavosti úžasný zážitek se vším všudy. Janička ví, co dělá nebere to, jako rutinu, je milá, všechno vysvětlí, ví, jak na člověka. Určitě to nebylo naposledy. A ještě jednou děkuju
26.9.19 Radek napsal
Chtel bych moc podekovat Jane za perfektni Tanntrickou masaz. Pro me uzasny premierovy zazitek, skvely dvouhodinovy relax (pro me :-) ) s perfektnim celkovym prozitkem. Janu mohu jen doporucit, muj pocit je, ze to nema jen jako praci, ale vidi v tom i sve poslani. Jeste jednou diky, fakt perfektni. Opet prijdu.
Daniel napsal
Moc se mi masář líbila! Všem doporučuji :-)
Petr napsal
Byl jsem poprvé na tantrické masáži a bylo to super.Krásně jsem se uvolnil a vypnul na 2.hoďky.Masérka Jana je perfektní profesionálka.Určitě budu opakovat...
Market napsal
Absolvovala sem čokoládovou masáž a byla to naprostá bomba. Úžasný zážitek, můžu vřele doporučit. Janička je moc šikovná a vždy od ní odcházím jako vyměněná :-)
Milan/Liberec napsal
Tantrická masáž. Těžko se to popisuje, to se musí prožít. Skvělá masérka, perfektní relax. Mohu jen doporučit.
2.1.2019 Miloš napsal
Byl jsem na celotělové havajské masáži a mohu všem vřele doporučit. Je vidět, že masérka Jana je profesionál na svém místě. Ještě jednou děkuji za super zážitek.
Nikča K. napsal
Masáž byla zajímavý zážitek a už jen budu čekat na nastupující účinky po ní.Sice to občas bylo bolestivé ale nic co by se nedalo vydržet :-) Vřele doporučuji
Pavel/Turnov napsal
Skvělý relaxační zážitek..Top masáž a velmi sympatická masérka zatím nejlepší co jsem poznal.Nejlepší na tantrické masáži je že účinky jsou dlouhotrvající.Ač máme s manželkou krizi tak se nestačila divit co takhle dobře provedená masáž dokáže udělat s libidem.Můžu jen doporučit....
Zdenek napsal
Slova jsou naprosto zbytečný. Jedním slovem to je POHÁDKA !!!
19.11.2018 M napsal
Nemohu než souhlasit s většinou doporučení níže, havajská masáž zad prostě super. Je znát, že má Jana nadání a řekl bych, že ji to i baví. Na masáž chodím celkem pravidelně, Janinu řadím mezi top masáže. Doporučuji všem, kteří mají rádi tento typ relaxu.
17.11.2018 napsal
Zažil jsem pár standardních masáží. Prakticky pokaždé jsem z toho měl pocit, že si rutinérsky masér/ka udělá své a nevnímá co dělá. Jana je někde úplně jinde, vkládá do toho energii a úplně mě dostala mimo realitu. Takže Jani, ještě jednou díky za úvod do Tantrických masáží, nasadila jsi laťku, kterou asi nemám potřebu ani zkoušet překročit, byl bych jen zklamaný, tvoje ruce jsou úžasný a prosím, nespadni k nadprůměru, udrž si ten TOP :-)) Těším se na přiště.
Pavel napsal
Má první tantrická masáž předčila všechna očekávání. Krásné prostředí a šikovná masérka je zárukou zážitku za kterým se budu rád vracet. Moooc děkuji :-)
Martin napsal
Má první zkušenost s tantrickou masáží u Janči naprosto předčila mé očekávání. To, co jsem si představoval jen ve snech se u této zkušené masérky opravdu stalo skučečností a chvílemi jsem přemýšlel, jestli se mi to fakt jen nezdá. Příjemné prostředí plné vůní a podmanivé hudby a moc milá a vřelá masérka, jejíž doteky se mi v hlavě stále vracejí a na které jen tak nezapomenu. Doporučuji všem, kdo to ještě nezkusili!...ale je to celkem návykové..alespoň pro mě:-)
Milan napsal
Havajská masáž, super relax, příjemné prostředí, relaxační hudba a zlaté masérské ruce. Díky a určitě se vrátím :-)
Pavel napsal
Jani, úžasná, skvělá vzrušující masáž, tvé ruce jsou božské... Děkuji a budu se k tobě vracet
David napsal
Ahoj,moc rád se k Janče vracím na tantrickou masáž.Úžasná a milá masérka která vás svýma kouzelnýma rukama přenese do jiného světa.Zažijete spoustu krásných doteků při kterých zapomenete na všechny starosti. Po masáži se človek cítí jako vyměněný a nabitý novou energií.Doporučuji vyzkoušet,je to úžasný,vzrušující a relaxační zážitek.Jani děkujiii.
Stránka: 12

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat