Kniha návštěv

V případě spokojenosti prosím o doporučení Vašim přátelům a známým :-)

Je-li dnes středa, co bude zítra?
Nikča K. napsal
Masáž byla zajímavý zážitek a už jen budu čekat na nastupující účinky po ní.Sice to občas bylo bolestivé ale nic co by se nedalo vydržet :-) Vřele doporučuji
Pavel/Turnov napsal
Skvělý relaxační zážitek..Top masáž a velmi sympatická masérka zatím nejlepší co jsem poznal.Nejlepší na tantrické masáži je že účinky jsou dlouhotrvající.Ač máme s manželkou krizi tak se nestačila divit co takhle dobře provedená masáž dokáže udělat s libidem.Můžu jen doporučit....
Zdenek napsal
Slova jsou naprosto zbytečný. Jedním slovem to je POHÁDKA !!!
19.11.2018 M napsal
Nemohu než souhlasit s většinou doporučení níže, havajská masáž zad prostě super. Je znát, že má Jana nadání a řekl bych, že ji to i baví. Na masáž chodím celkem pravidelně, Janinu řadím mezi top masáže. Doporučuji všem, kteří mají rádi tento typ relaxu.
17.11.2018 napsal
Zažil jsem pár standardních masáží. Prakticky pokaždé jsem z toho měl pocit, že si rutinérsky masér/ka udělá své a nevnímá co dělá. Jana je někde úplně jinde, vkládá do toho energii a úplně mě dostala mimo realitu. Takže Jani, ještě jednou díky za úvod do Tantrických masáží, nasadila jsi laťku, kterou asi nemám potřebu ani zkoušet překročit, byl bych jen zklamaný, tvoje ruce jsou úžasný a prosím, nespadni k nadprůměru, udrž si ten TOP :-)) Těším se na přiště.
Pavel napsal
Má první tantrická masáž předčila všechna očekávání. Krásné prostředí a šikovná masérka je zárukou zážitku za kterým se budu rád vracet. Moooc děkuji :-)
Martin napsal
Má první zkušenost s tantrickou masáží u Janči naprosto předčila mé očekávání. To, co jsem si představoval jen ve snech se u této zkušené masérky opravdu stalo skučečností a chvílemi jsem přemýšlel, jestli se mi to fakt jen nezdá. Příjemné prostředí plné vůní a podmanivé hudby a moc milá a vřelá masérka, jejíž doteky se mi v hlavě stále vracejí a na které jen tak nezapomenu. Doporučuji všem, kdo to ještě nezkusili!...ale je to celkem návykové..alespoň pro mě:-)
Milan napsal
Havajská masáž, super relax, příjemné prostředí, relaxační hudba a zlaté masérské ruce. Díky a určitě se vrátím :-)
Pavel napsal
Jani, úžasná, skvělá vzrušující masáž, tvé ruce jsou božské... Děkuji a budu se k tobě vracet
David napsal
Ahoj,moc rád se k Janče vracím na tantrickou masáž.Úžasná a milá masérka která vás svýma kouzelnýma rukama přenese do jiného světa.Zažijete spoustu krásných doteků při kterých zapomenete na všechny starosti. Po masáži se človek cítí jako vyměněný a nabitý novou energií.Doporučuji vyzkoušet,je to úžasný,vzrušující a relaxační zážitek.Jani děkujiii.
Vendy napsal
Havajská masáž byla super relax :-) Džejn je prostě zlato!
Jan napsal
Absolvoval jsem tento týden hodinou masáž. Musím přiznat, že jsem byl nad míru spokojen. Paní masérka má zlaté ruce. Dlouho jsem takovou relaxaci nezažil. Děkuji a věřím, že brzy zopakuji.
JF napsal
Byl jsem na tantra masaži a byl to velmi příjemný zážitek. Maserka Jana je velmi šikovná a zkušená, rychle dokáže uvolnit atmosféru. Prostředí je krásné. Děkuji moc a doufám, že mi vyjde znova čas, abych se u ní znovu zastavil masáž
Radek napsal
Ahoj , byl jsem u Janči na erotické masáži , vřele doporučuji Všem , nevšední zážitek . Masáž překonala mé očekávání .Moc příjemné prostředí.Úžasná masérka . Děkuji moc
Renata napsal
Zdravím dnes jsem byla u Janči na havajské masáži a bomba spokojenost už dlouho jsem se tak neuvolnila. Krasné prostředí,hudba a úžasná masérka. Všem jen mohu doporučit.
Joe napsal
Zdravim vsechny kdo ctou tyto radky. Vcera jsem byl na eroticke masazi s nadechem bdsm. Na masaz jsem sel bez jakehokoliv ocekavani protoze rad praktikuji bdsm a nepredpokladal jsem, ze bych byl po teto strance uspokojen. To co prislo bylo neco nuveritelneho. Mila maserka. Prijemne prostredi. Relax pri masazi. Celkove tedy moje hranice dosazeni rozkosi byla zase o neco posunuta. Moc dekuji.
Gabriela napsal
Byla jsem velmi spokojená příjemné prostředí a atmosféra Díky
Pavel napsal
Zažil jsem úžasnou Tantra masáž. Děkuji za nádherný sobotní relax. Masáže Dzejn mohu jen doporučit.
Max napsal
“Srdcem prováděné profesionální masáže za velice slušnou cenu v příjemném prostředí...masérka je milý člověk který do svého výkonu dá vše...víc než o výdělek který by mohl být i mnohem větší ji záleží na spokojenosti klienta...deset z deseti Maxů doporučuje...”
Petr napsal
Tantricka masáž mne velice překvapila.
Stránka: 123

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat