Kniha návštěv

V případě spokojenosti prosím o doporučení Vašim přátelům a známým :-)

Napište číslo 100 slovem
17.11.2018 napsal
Zažil jsem pár standardních masáží. Prakticky pokaždé jsem z toho měl pocit, že si rutinérsky masér/ka udělá své a nevnímá co dělá. Jana je někde úplně jinde, vkládá do toho energii a úplně mě dostala mimo realitu. Takže Jani, ještě jednou díky za úvod do Tantrických masáží, nasadila jsi laťku, kterou asi nemám potřebu ani zkoušet překročit, byl bych jen zklamaný, tvoje ruce jsou úžasný a prosím, nespadni k nadprůměru, udrž si ten TOP :-)) Těším se na přiště.
Pavel napsal
Má první tantrická masáž předčila všechna očekávání. Krásné prostředí a šikovná masérka je zárukou zážitku za kterým se budu rád vracet. Moooc děkuji :-)
Martin napsal
Má první zkušenost s tantrickou masáží u Janči naprosto předčila mé očekávání. To, co jsem si představoval jen ve snech se u této zkušené masérky opravdu stalo skučečností a chvílemi jsem přemýšlel, jestli se mi to fakt jen nezdá. Příjemné prostředí plné vůní a podmanivé hudby a moc milá a vřelá masérka, jejíž doteky se mi v hlavě stále vracejí a na které jen tak nezapomenu. Doporučuji všem, kdo to ještě nezkusili!...ale je to celkem návykové..alespoň pro mě:-)
Milan napsal
Havajská masáž, super relax, příjemné prostředí, relaxační hudba a zlaté masérské ruce. Díky a určitě se vrátím :-)
Pavel napsal
Jani, úžasná, skvělá vzrušující masáž, tvé ruce jsou božské... Děkuji a budu se k tobě vracet
David napsal
Ahoj,moc rád se k Janče vracím na tantrickou masáž.Úžasná a milá masérka která vás svýma kouzelnýma rukama přenese do jiného světa.Zažijete spoustu krásných doteků při kterých zapomenete na všechny starosti. Po masáži se človek cítí jako vyměněný a nabitý novou energií.Doporučuji vyzkoušet,je to úžasný,vzrušující a relaxační zážitek.Jani děkujiii.
Vendy napsal
Havajská masáž byla super relax :-) Džejn je prostě zlato!
Jan napsal
Absolvoval jsem tento týden hodinou masáž. Musím přiznat, že jsem byl nad míru spokojen. Paní masérka má zlaté ruce. Dlouho jsem takovou relaxaci nezažil. Děkuji a věřím, že brzy zopakuji.
JF napsal
Byl jsem na tantra masaži a byl to velmi příjemný zážitek. Maserka Jana je velmi šikovná a zkušená, rychle dokáže uvolnit atmosféru. Prostředí je krásné. Děkuji moc a doufám, že mi vyjde znova čas, abych se u ní znovu zastavil masáž
Radek napsal
Ahoj , byl jsem u Janči na erotické masáži , vřele doporučuji Všem , nevšední zážitek . Masáž překonala mé očekávání .Moc příjemné prostředí.Úžasná masérka . Děkuji moc
Renata napsal
Zdravím dnes jsem byla u Janči na havajské masáži a bomba spokojenost už dlouho jsem se tak neuvolnila. Krasné prostředí,hudba a úžasná masérka. Všem jen mohu doporučit.
Joe napsal
Zdravim vsechny kdo ctou tyto radky. Vcera jsem byl na eroticke masazi s nadechem bdsm. Na masaz jsem sel bez jakehokoliv ocekavani protoze rad praktikuji bdsm a nepredpokladal jsem, ze bych byl po teto strance uspokojen. To co prislo bylo neco nuveritelneho. Mila maserka. Prijemne prostredi. Relax pri masazi. Celkove tedy moje hranice dosazeni rozkosi byla zase o neco posunuta. Moc dekuji.
Gabriela napsal
Byla jsem velmi spokojená příjemné prostředí a atmosféra Díky
Pavel napsal
Zažil jsem úžasnou Tantra masáž. Děkuji za nádherný sobotní relax. Masáže Dzejn mohu jen doporučit.
Max napsal
“Srdcem prováděné profesionální masáže za velice slušnou cenu v příjemném prostředí...masérka je milý člověk který do svého výkonu dá vše...víc než o výdělek který by mohl být i mnohem větší ji záleží na spokojenosti klienta...deset z deseti Maxů doporučuje...”
Petr napsal
Tantricka masáž mne velice překvapila.
Jirka napsal
Byl jsem na tantrické masáži. Nevěděl jsem, co od toho čekat, ale bylo to naprosto úžasné, nemám slov..... Janička je nesmírně milá, emaptická, prostě super človíček na svém místě.
Tereza Rožánková napsal
Byla jsme u paní Jany na havajské masáži a také na čokoládové masaži,kterou jsme dostala jako dárek formou poukazu a musím teda říct že neskutečná nadpozemská nádhera..perfektní uvolnění,Janička ví kam sáhnout a jestli někdo váhá,tak at nevahá..naprostá bomba..Prostředí,hudba a hlavně profesionalita,tyto tři aspekty se snoubí v jednu bohyni jménem Jana..děkuji
Stránka: 12

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat