Kniha návštěv

V případě spokojenosti prosím o doporučení Vašim přátelům a známým :-)

Napište číslo 100 slovem
Renata napsal
Zdravím dnes jsem byla u Janči na havajské masáži a bomba spokojenost už dlouho jsem se tak neuvolnila. Krasné prostředí,hudba a úžasná masérka. Všem jen mohu doporučit.
Joe napsal
Zdravim vsechny kdo ctou tyto radky. Vcera jsem byl na eroticke masazi s nadechem bdsm. Na masaz jsem sel bez jakehokoliv ocekavani protoze rad praktikuji bdsm a nepredpokladal jsem, ze bych byl po teto strance uspokojen. To co prislo bylo neco nuveritelneho. Mila maserka. Prijemne prostredi. Relax pri masazi. Celkove tedy moje hranice dosazeni rozkosi byla zase o neco posunuta. Moc dekuji.
Gabriela napsal
Byla jsem velmi spokojená příjemné prostředí a atmosféra Díky
Pavel napsal
Zažil jsem úžasnou Tantra masáž. Děkuji za nádherný sobotní relax. Masáže Dzejn mohu jen doporučit.
Max napsal
“Srdcem prováděné profesionální masáže za velice slušnou cenu v příjemném prostředí...masérka je milý člověk který do svého výkonu dá vše...víc než o výdělek který by mohl být i mnohem větší ji záleží na spokojenosti klienta...deset z deseti Maxů doporučuje...”
Petr napsal
Tantricka masáž mne velice překvapila.
Jirka napsal
Byl jsem na tantrické masáži. Nevěděl jsem, co od toho čekat, ale bylo to naprosto úžasné, nemám slov..... Janička je nesmírně milá, emaptická, prostě super človíček na svém místě.
Tereza Rožánková napsal
Byla jsme u paní Jany na havajské masáži a také na čokoládové masaži,kterou jsme dostala jako dárek formou poukazu a musím teda říct že neskutečná nadpozemská nádhera..perfektní uvolnění,Janička ví kam sáhnout a jestli někdo váhá,tak at nevahá..naprostá bomba..Prostředí,hudba a hlavně profesionalita,tyto tři aspekty se snoubí v jednu bohyni jménem Jana..děkuji
Stránka: 12

Kontaktujte nás: