Tantra masáž, její průběh

Tantra je stará léčebná technika, která vznikla již před mnoha staletími. Byla vytvořena k uvolnění přirozené energie z těla, aby se vypořádalo s fyzickým a emocionálním traumatem. Zdokonalit se v provádění různých forem tantry může trvat roky. Všichni hledáme různé prostředky k uvolnění se a k nalezení míru v životě. Je spousta lidí, pro které je tantrická masáž nejlepší způsob, jak relaxovat a najít klid v dnešním uspěchaném světě. Tantrická masáž je v podstatě jako běžná masáž. Byla však vytvořena s přesvědčením, že sexuálně šťastní jedinci jsou v životě zdravější. Masíruje se při ní celé tělo, včetně intimních oblastí. Při tomto typu masáže by měly mít obě osoby vzájemnou důvěru. Spousta lidí se o tento typ masáže zvědavě zajímá už několik let. Tato zvědavost se ukázala být užitečným faktorem pro odhalení skutečnosti, že tato masáž je také skvělý odbourávač stresu. Tato forma masáže je spíše intimní masáží. To vyžaduje, aby přijímající osoba věnovala pozornost tomu, co říká a dělá druhá osoba. Někteří lidé se domnívají, že tato masáž zahrnuje sex, nicméně tento dojem je naprosto špatný a neopodstatněný! I když je to velmi smyslná masáž, v žádném případě nezahrnuje sexuální interakce mezi masérkou a klientem!!! Osoba přijímající tantrickou masáž umožňuje druhé osobě mít plnou kontrolu nad tělem. Tuto masáž může kvalitně provádět pouze vyškolený profesionál. Někteří jedinci se mohou cítit rozpačitě, neboť masáž zahrnuje velmi smyslné doteky. Pokud se však uvolníte a zcela důvěřujete masérce, nebudete se cítit nepříjemně a uvědomíte si, že tantrická masáž je jednou z nejlepších forem masáže, která dnes v naší společnosti existuje. Budete se cítit zcela uvolněně, ale budete stále bdělí. Pokud jste člověk, který rád vyzkouší v životě vše nové, je tantrická masáž určitě věcí, která stojí za zvážení. Tantrická masáž ve vás vzbudí hluboký smyslný pocit a budete se těšit z celkově příjemného zážitku.

Jak tantrická masáž probíhá?

Nejdříve je třeba si uvědomit, že se nejedná o erotickou službu, žádný sex ani orální! Je to stará masážní technika, která má svoje pevná pravidla. Ta je třeba striktně dodržovat, pokud má být dosaženo náležitého výsledku. Přestože vzniká velmi intimní atmosféra s uvolňováním sexuální energie, zapamatujte si první a možná nejdůležitější pravidlo – vždy dbát pokynů masérky a zůstat 100% pasivní. Masérka masíruje vás, nikoli vy ji, takže pokud se potřebujete dotýkat ženy, vyhledejte jinou službu. Masérka vás přivítá oděna v šátku, který se nazývá sarong, ten si při masáži převáže kolem boků, kde šátek zůstane po celou dobu masáže. Pokud jste zde poprvé, vysvětlí vám postup a rozsah masáže a zodpoví všechny vaše doplňující otázky. Potom i vy obdržíte svůj sarong, který si uvážete kolem pasu. Posadíte se na masážní lehátko, masérka vás uchopí za ruce a sladíte svůj dech, na který se budete soustředit po celou dobu masáže. Potom přijde samotná masáž. Těšit se však můžete na něžné doteky a hlazení vsedě, vestoje i vleže, přes šátek, šátkem i bez šátku, pštrosím peřím i kožešinkou. Užijete si přikládání horkých ručníků i smyslnou masáž horkým olejem. Masíruje se postupně celé tělo od hlavy až k prstům u nohou. Něžné doteky budou střídat intenzivní, dlouhé tahy zase ty krátké. Celá masáž je koncipována tak, aby se uvolnily všechny čakry a energie se rozproudila celým vaším tělem. Náhodné doteky intimních partií budou stupňovat vaše vzrušení a uvolňování nahromaděného sexuálního napětí. V závěrečné fázi masáže, tzv. masáže lingamu se masérka bude věnovat vašim intimním partiím. Za pomoci teplého oleje budou její ruce klouzat všude tam, kde vám to působí slast. Nakonec explodujete ve vyvrcholení, které si budete přát, aby nikdy neskončilo. Masérka vás potom nechá v klidu odpočívat s doznívajícími slastnými pocity z právě prožité tantrické masáže... :-)

velmi pěkný článek např:  https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/251107-zazijte-nevsedni-vzruseni-pri-tantricke-masazi.html

 

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat